با پرشین کت بیشتر آشنا شویم
گربه های مو بلند زیبا شیرین و با شخصیت پرشین یکی از بهترین نژاد ها برای نگهداری در خانه هستند
زیبایی بی نظیر گربه پرشین با پوشش موی لاکچری و صورت پهن و دست و پاهای کوتاه همراه با اخلاق بسیار مهربان او را به نژادی بسیار ایده آل برای نگهداری در خانه تبدیل کرده است.
در اواخر قرن شانزدهم در همه جاده های شنی پرشین‌کت ها چون کالاهای با ارزشی حتی ارزشمندتر از ادویه جات از ایران‌زمین به سراسر جهان سفر کردند.

برای این که با پرشین کت بیشتر آشنا شویم کافی است به مقالات موجود در سایت در قسمت دانستنی ها مراجعه کنید اطلاعات کافی راجع به نحوه نگهداری نیاز ها و جزییات زیادی برای شما قراردادیم تا بتوانید بهترین شناخت را به شما ارائه دهیم. برای داشتن یک گربه پرشین در منزل ابتدا باید باید ها و نباید های لازم را راجع به آنها و نیازهایشان و نحوه نگهداری از آنها بدانیم . این موجودات بسیار با ارزش در سراسر دنیا خواهان زیادی دارند و همیشه مورد توجه دوستداران حیوانات در سراسر دنیا هستند. این نژاد از گربه ها بیشتر موارد در مسابقات زیبایی و هوش رتبه های اول را به دست می آورند.
شما می‌توانید با کمی عشق به راحتی گربه های پرشین را برای نگهداری در خانه آموزش دهید. پرشین کت ها دوست دارند بازی کنند و دلربایی کنند
اما به پریدن و جست و خیز علاقه ای ندارند
گربه پرشین علاقه دارد ساعتی از روز را در کنار پنجره یا روی صندلی مورد علاقه خود بگذراند. استراحت کردن در طول روز از جمله نیاز های رفتاری و علایق گربه های پرشین است. آنها دوست دارند به بازیگوشی و توجه در طول روز و یا شب نیز بپردازند.

از مقالات سایت در همین موضوع : آشنایی با رنگ بندی گربه پرشین